Pytanie

Jak moge zarzadzac moimi plikami muzycznymi?

Odpowiedź

Organizacja muzyki w folderach. Twój odtwarzacz posiada opcje przegladania zawartosci i lokalizacji poszczególnych folderów, dzieki czemu mozesz porzadkowac swoje kolekcje muzyczne wedlug wykonawców i albumów. Za pomoca opcji przeciagnij i upusc mozesz przenosic do swojego odtwarzacza cale foldery. Mozesz równiez przechowywac swoja muzyke poza folderem, mozesz odtwarzac wybrane utwory muzyczne z okna Inne w menu folderu, albo po prostu wybrac opcje shuffle i rozpoczac odtwarzanie wszystkich utworów muzycznych znajdujacych sie zarówno w folderach docelowych, jak i poza nimi.

Prosimy jednak pamietac, ze odtwarzacz obsluguje tylko jeden poziom folderów pod sciezka zródlowa, a foldery wielopoziomowe zostana przez odtwarzacz splaszczone. My jednak zalecamy wykorzystanie do tego celu Windows Explorer, aby przeciagac i upuszczac pojedyncze foldery - dzieki temu mozemy lepiej, bezpieczniej i efektywnej zarzadzac swoimi plikami muzycznymi zapisanymi w odtwarzaczu.

 

Czy ten dokument odpowiada na zadane pytanie?

Tak Nie Najpierw muszę spróbować

Prosimy o Twoją opinię na temat sekcji Często zadawane pytania. Co mogliśmy zrobić, aby udzielić lepszej odpowiedzi na Twoje pytanie?