Pytanie

W jaki sposób zainstalowac odtwarzacz?

Odpowiedź

WAŻNE: Przed przeprowadzeniem instalacji upewnij się, że komputer jest wyposażony w system Windows XP (Home lub Professional) Service Pack 2 lub Windows Vista. W przypadku wszystkich legalnych licencji dostępne są bezpłatne aktualizacje Windows Service Pack (SP). Upewnij się, że masz uprawnienia administratora do danego komputera i wyłącz wszystkie programy antywirusowe i szpiegujące.

  1. Zainstaluj konwerter plików, menedżera urządzeń oraz Rhapsody Media Player, wkładając instalacyjna płytę CD do napędu CD ROM. Jeśli menu instalatora nie wyświetla się automatycznie, kliknij plik start.exe w katalogu głównym na płycie CD w Eksploratorze Windows.
  2. W menu instalatora wybierz język.
  3. Postępuj według instrukcji na ekranie, aby zakończyć instalację.
  4. Po zakończeniu instalacji ponownie uruchom komputer, a następnie podłącz odtwarzacz do komputera za pomocą dołączonego przewodu USB.
  5. Po podłączeniu urządzenia na pasku zadań pojawi się ikona odtwarzacza lub folder urządzenia w Eksploratorze Windows. Teraz możesz uruchomić program Windows Media Player i za jego pomocą przesłać muzykę do odtwarzacza.

Czy ten dokument odpowiada na zadane pytanie?

Tak Nie Najpierw muszę spróbować

Prosimy o Twoją opinię na temat sekcji Często zadawane pytania. Co mogliśmy zrobić, aby udzielić lepszej odpowiedzi na Twoje pytanie?