Pytanie

Dlaczego podczas uruchamiania instalacji wyswietlany jest komunikat o bledzie o nastepujacej tresci: Blad 1628/1607: Nie mozna ukonczyc instalacji w oparciu o skrypt?

Odpowiedź

  • Błąd ten występuje często w sytuacjach, kiedy użytkownik komputera nie posiada uprawnień administratora. Większość instalacji w środowisku Windows XP musi być wykonywana przez administratora systemu lub użytkownika z takimi uprawnieniami. Jest to spowodowane faktem, że często programy instalacyjne dokonują wpisów w rejestrze Windows oraz korzystają z folderów systemowych Windows. Jeżeli chcesz zainstalować oprogramowanie na komputerze firmowym, skontaktuj się z administratorem systemu w celu uzyskania odpowiednich uprawnień.
  • Na twoim dysku może znajdować się niewystarczająca ilość miejsca na przeprowadzenie instalacji programu. Usuń zbędne pliki, aby zwiększyć ilość wolnego miejsca. Zazwyczaj na potrzeby instalacji oprogramowania muzycznego potrzebne jest co najmniej 80 MB wolnej pamięci.

Czy ten dokument odpowiada na zadane pytanie?

Tak Nie Najpierw muszę spróbować

Prosimy o Twoją opinię na temat sekcji Często zadawane pytania. Co mogliśmy zrobić, aby udzielić lepszej odpowiedzi na Twoje pytanie?