Pytanie

Czy zestaw słuchawkowy działa z innymi urządzeniami oprócz telefonu komórkowego?

Odpowiedź


Ten zestaw słuchawkowy działa z dowolnym urządzeniem obsługującym te same profile Bluetooth (A2DP, AVRCP, HFP, HSP), co słuchawki. (Patrz również część „„Co to jest profil Bluetooth?”).

**Wyjaśnienie: Niektórzy producenci stosują implementacje Bluetooth, które nie są w 100% zgodne. W tych rzadkich przypadkach urządzenia mogą nie być zgodne. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji obsługi urządzenia.

Pytanie:
Czy ten zestaw słuchawkowy jest zgodny z urządzeniem źródłowym innego producenta?
Bluetooth jest ogólnoświatowym standardem, a urządzenia z logo Bluetooth muszą przejść testy działania zrzeszenia producentów Bluetooth SIG, co ma na celu sprawdzenie ich zgodności. Zatem urządzenia obsługujące te same profile Bluetooth (patrz również część „Co to jest profil Bluetooth?”) mogą się między sobą komunikować. Stereofoniczne zestawy słuchawkowe Bluetooth firmy Philips obsługują profile HSP i HFP do połączeń głosowych oraz profile A2DP i AVRCP w celu odtwarzania muzyki. * *

Z tego samego względu urządzenia różnych producentów będą ze sobą współpracowały, np. zestaw słuchawkowy firmy Philips może być stosowany z telefonem komórkowym firmy Nokia.

**Wyjaśnienie: Niektórzy producenci stosują implementacje Bluetooth, które nie są w 100% zgodne. W tych rzadkich przypadkach urządzenia mogą nie być zgodne.

Czy ten dokument odpowiada na zadane pytanie?

Tak Nie Najpierw muszę spróbować

Prosimy o Twoją opinię na temat sekcji Często zadawane pytania. Co mogliśmy zrobić, aby udzielić lepszej odpowiedzi na Twoje pytanie?