Pytanie

W jaki sposób mogę korzystać ze stereofonicznego zestawu słuchawkowego Bluetooth?

Odpowiedź

Stereofoniczne zestawy słuchawkowe Bluetooth firmy Philips obsługują profile HSP i HFP do połączeń głosowych oraz profile A2DP i AVRCP w celu odtwarzania muzyki i obsługi zdalnej.
Zestaw słuchawkowy można jednocześnie połączyć z urządzeniem, które obsługuje profile HSP lub HFP, i stereofonicznym urządzeniem źródłowym Bluetooth (A2DP). Natomiast zestawu słuchawkowego nie można połączyć z dwoma urządzeniami głosowymi lub stereofonicznymi urządzeniami Bluetooth. Ta funkcja umożliwia odtwarzanie muzyki i odbieranie połączeń przychodzących, z opcją zatrzymywania odtwarzania muzyki w momencie odebrania połączenia i kontynuowania odtwarzania po zakończeniu rozmowy. (Ta usługa nosi nazwę „StreamSwitch” w zestawach słuchawkowych Philips).

W praktyce ta usługa umożliwia: - łączenie zestawu słuchawkowego Bluetooth z adapterem audio Bluetooth (obsługa profilu A2DP) i telefonem komórkowym (HSP, HFP) w tym samym czasie.
- podłączanie stereofonicznego zestawu słuchawkowego Bluetooth do zgodnego telefonu z obsługą profilu A2DP (który przeważnie obsługuje również profile HFP, HSP), jednoczesne słuchanie muzyki i odbieranie połączeń.
- podłączanie stereofonicznego zestawu słuchawkowego Bluetooth do komputera za pomocą adaptera USB Bluetooth, słuchanie muzyki i wykonywanie połączeń VOIP (oprogramowanie adaptera USB Bluetooth obsługuje z reguły kilka profili, zestaw nigdy nie obsługuje jednocześnie profili A2DP i HFP/HSP).
- podłączanie tylko do jednego urządzenia z obsługą tylko jednego profilu. (HSP, HFP lub A2DP z AVRCP)


UWAGA: profile HSP i HFP dostarczają dźwięk monofoniczny o średniej jakości. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji obsługi urządzenia.

Czy ten dokument odpowiada na zadane pytanie?

Tak Nie Najpierw muszę spróbować

Prosimy o Twoją opinię na temat sekcji Często zadawane pytania. Co mogliśmy zrobić, aby udzielić lepszej odpowiedzi na Twoje pytanie?