Otázka

Jak často mám ošetření opakovat? Musím přístroj stále používat, přestože už je pokožka hladká?

Odpověď

Během prvních dvou měsíců musíte ošetření opakovat každé dva měsíce, abyste dosáhla úspěšného odstranění všech chloupků a zabránila vlasovému folikulu v obnovení. Vaše pokožka pak bude hladká a bez chloupků. Naše studie ukázaly, že již po dvou ošetřeních byly chloupky výrazně redukovány. Optimálního výsledku bylo obvykle dosaženo po čtyřech až pěti ošetřeních.

Ošetření je nutné pravidelně opakovat, abyste zabránily kořínkům znovu se aktivovat a udržely si tak hladkou pokožku bez chloupků. Pokud ošetření přerušíte, vlasový folikul se znovu aktivuje a chloupky začnou růst. Abyste udržely stálé výsledky, opakujte ošetření jednou za čtyři až osm týdnů. Tak zajistíte, že kořínek chloupku zůstane v klidové fázi a opětovnému růstu bude zabráněno. Doba mezi opakovaným ošetřením se může lišit v závislosti na individuálním růstu chloupků.

Pokud vám bude znovu dorůstat příliš mnoho chloupků, zkraťte interval mezi ošetřením, přístroj však nepoužívejte častěji než jednou za dva týdny. Používáním přístroje častěji než je doporučeno nezvýšíte účinnost, ale vystavujete se vyššímu nebezpečí kožní reakce.

Našli jste v tomto dokumentu odpověď na svůj dotaz?

Ano Ne Nutno vyzkoušet

Vaše komentáře budou použity pouze pro vylepšení často kladených otázek. Chcete-li kontaktovat zástupce společnosti Philips, použijte prosím možnosti kontaktu uvedené na stránce podpory produktu.